ONE Fight Night 10: Johnson vs. Moraes 3 / podstawowe informacje + transmisja + karta walk

ONE Fight Night 10
Foto: ONE

Już 5 maja odbędzie się kolejna gala organizowana przez ONE FC z cyklu Fight Night. ONE Fight Night 10 będzie gościć, nietypowo trochę, nie w Azji, a w Stanach Zjednoczonych, w Broomfield. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 2:00 w nocy czas polskiego (6 maja) i dostarczy kibicom mieszanki walk w formulach MMA, Muay Thai oraz grapplingu. W sumie na gali odbędzie się 7 walk MMA, 2 walki Muay Thai i 2 walki grapplingowe. Trzy z walk będą mieć status walk mistrzowskich.

W głównej walce wieczoru, w formule MMA, o pas ONE w kategorii koguciej, zmierzą się, kompletując przy okazji trylogię, weteran MMA Demetrious „Mighty Mouse” Johnson (24-4-1) oraz Adriano Moraes (20-4-0). Panowie mierzyli się ze sobą dwa razy i na ten moment bilans ich starć jest remisowy 1:1. Pierwsze starcie miedzy tymi zawodnikami wygrał Moraes w kwietniu 2021 na gali ONE on TNT 1. W rewanżu, na gali ONE Fight Night 1 w sierpniu 2022 roku lepszy okazał się już Might Mouse.

Na gali odbędzie się kilka innych ciekawych pojedynków. Zobaczmy miedzy innymi, miejmy nadzieje ze bez falstartu, wystep Roberto Soldicia pod szyldem ONE. Wszyscy wiemy wszak jak zakończyła się jego pierwsza deboitancka walka.

Na gali wystąpi także, w walce grapplingowej, znakomity Mikey Musumeci o którego poprzednim występie pisaliśmy u nas TUTAJ. Będzie to zresztą walka o pas ONE w kategorii koguciej. Przeciwnikiem Musumeciego będzie Osamah Almarwai.

Trzecia walka mistrzowska tego wydarzenia, tym razem rozgrywana w formule Muay Thai, bedzie walka o pas ONE w kategorii koguciej pomiedzy Rodtangiem „Iron Manem” Jitmuangnon a Edgarem Juarezem Tabaresem.

Ale to nie koniec. W swoich walkach wystąpią także Stamp Fairtex oraz Sage Northcutt. Szykuje się naprawdę mocna gala i wiele ciekawych starć.

Poniżej garść przydatnych informacji dot. tego wydarzenia.

Miejsce i data:

Miejsce: 1stBank Center, Broomfield, Colorado, Stany Zjednoczone
Data: 6 maja o godzinie 2:00 czasu polskiego

Transmisja:

Gala będzie transmitowana w USA i Kanadzie na platformie Amazon Prime. Dostępna dla abonentów w cenie abonamentowej. Z uwagi na miejsce transmisji to wydarzenie ma tez osobna nazwę ONE on Prime Video 10.

Karta walk ONE Fight Night 10:

 • 135 lbs // D. Johnson vs. Adriano Moraes // walka MMA o pas ONE FC
 • 135 lbs // R. Jitmuangnon vs. E. Tabares // walka Muay Thai o pas ONE FC
 • 135 lbs // Mikey Musumeci vs. Osamah Almarwai // walka grapplingowa o pas ONE FC
 • 115 lbs // Stamp Fairtex vs. Alyse Anderson // walka MMA
 • 185 lbs // Roberto Soldić vs. Z. Kadestam // walka MMA
 • Sage Northcutt vs. Ahmed Mujtaba 170 lbs // walka MMA
 • Aung La N Sang vs. Rong Fan 205 lbs // walka MMA
 • Jackie Buntan vs. Diandra Martin 125 lbs // walka Muay Thay
 • Reinier de Ridder vs. Tye Ruotolo 205 lbs // walka grapplingowa
 • Kairat Akhmetov vs. Reece McLaren 135 lbs // walka MMA
 • Lowen Tynanes vs. Rae Yoon Ok 170 lbs // walka MMA

1 Trackback / Pingback

 1. Rodtang „The Iron Man” Jitmuangnon broni pasa ONE Muay Thai w kategorii koguciej na ONE Fight Night 10 (WIDEO) - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*