Gervonta Davis skazany na 90 dni aresztu domowego za spowodowanie wypadku samochodowego i ucieczkę

Gervonta Davis
Foto: Amanda Westcott/SHOWTIME

Gervonta Davis został właśnie skazany na 90 dni aresztu domowego w Baltimore i trzy lata w zawieszeniu za incydent z potrąceniem i ucieczką w listopadzie 2020 roku. Davisowi i tak sąd poszedł na rękę i odroczył całą rozprawę do 5 maja aby ten mógł stoczyć swój hitowy pojedynek z Ryanem Garcią. Teraz do sprawy wrócono i zapadł wyrok za przestępstwo z roku 2020.

Czasopismo „The Baltimore Banner” poinformowało także, że „zawodnik musi także ukończyć 200 godzin prac społecznych i wziąć udział w innych programach”.

W trakcie rozprawy sądowej Gervonta Davis przyznał się do czterech zarzutów po incydencie, w którym zranił kobietę w ciąży i trzy inne osoby. Zarzuty do których Davis sie przyznał, to: ucieczka z miejsca wypadku, w którym ktoś doznał obrażeń, niezgłoszenie szkody majątkowej, prowadzenie pojazdu z cofniętym prawem jazdy oraz przejeżdżanie na czerwonym świetle.

Przypomnijmy, że dnia 5 listopada 2020 roku Davis opuścił obiekt Medusa Restaurant & Lounge w centrum Baltimore i odjechał swoim Lamborghini Urus. Około godziny 1:50 w nocy Davis przejechał na czerwonym świetle i uderzył w bok przejeżdżającego samochodu, Toyoty Solara. Davis uciekł z miejsca zdarzenia. A jego uderzenie spowodowało obrażenia czterech osób, w tym ciężarnej kobiety.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*