Deontay Wilder jest przekonany, że jego walka z Anthonym Joshuą w Arabii Saudyjskiej w grudniu się odbędzie.

Joshua

Jak donosi brytyjski portal Mirror, Deontay Wilder poinformował iż jest przekonany, ze dojdzie do jego walki z Anthonym Joshuą pod koniec roku w Arabii Saudyjskiej.

Bronze Bomber miał potwierdzić, że do niego i Anthony’ego Joshuy wysłano ofertę w kontekście grudniowego pojedynku i obaj mieliby zarobić największe gaże w swoich karierach. Wilder i Joshua odkąd obaj zostali mistrzami świata odpowiednio w 2015 i 2016 roku, próbowali porozumieć się w kontekście ich walki, jednak nigdy się to nie udawało. Teraz wygląda to najbardziej obiecująco i być może wreszcie zobaczmy to frapujące starcie w kategorii ciężkiej.

„Oferta zdecydowanie istnieje, sprawa została omówiona i jest to prawdziwa informacja” – powiedział Wilder w rozmowie z Mirror Fighting w trakcie ekskluzywnego wywiadu podczas wczorajszego wydarzenia PFL w Atlancie.

„Myślę, że zdecydowanie się odbędzie, Arabia Saudyjska to piękne miejsce, chociaż wiem, że jest dużo kontrowersji w związku z tym co się w tym kraju wydarzało w przeszłości.”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*