Buła zawalczy już 8 września 2023 na gali Gromda 14!

Gromda 14
Foto: Gromda

Stara szkoła i solidne zaplecze. BUŁA wchodzi do gry! Już 8 września na gali Gromda 14!

Hardy chłopina, który pamięta piękne czasy, gdy wszyscy na jednym boisku pili jedną flachę. Nikt nie donosił, a twój sąsiad był twoim bratem. Wyszkolony pięściarz zawodowy gotowy dać lekcję konkretnej bitki ulicznym wojownikom oraz… chętnie zainkasuje pengę hajsu.

///

Czas na kolejny krwawy piątek! Liga mistrzów brutalnej rywalizacji, czyli elitarne walki na gołe pięści GROMDA powracają! GROMDA 14: PRAWO ULICY już 8 września.

Od kwadratowych piaskownic, bitek za szkołą, solówek pod garażami i ulicznych ustawek. Gdzie dobre chłopaki i dzielnicowe łobuzy hartowały swój charakter. Każdy facet miał swoje słowo, codziennie budował szacunek i kierował się prawem ulicy. Uliczny świat ze swoimi prostymi zasadami, podwórko które pożerało osiedlowych cwaniaczków, a środowisko nagradzało wytrwałych i twardych graczy.

Witamy w świecie walk na gołe pięści, GROMDA. Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i … nie będzie miękkiej gry! Już 8 września czas ponownie pogruchotać kości i polać juchy!

///

GROMDA 14: Prawo ulicy już 8 września.
8.09.2023 – LIVE on PPV on GROMDA.tv
Limitowana pula biletów na Limitowana pula biletów na eBILET.pl >>> KUP TUTAJ
GROMDA. Nie ma miękkiej gry.

(informacja prasowa Gromda)
Więcej informacji na Gromda.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*