Natan „Bóg Estetyki” Marcoń – skrót wszystkich walk w karierze (WIDEO)

Natan Marcoń

Natan „Bóg Estetyki” Marcoń to jeden z bardziej znanych polskich influencerów a ostatnio także freak fighterów związanych z Fame MMA. Karierę rozpoczął od prowadzenia content commentary na swoich kanałach w mediach społecznościowych. Później przestawił się na prezentowanie, relacjonowanie zmiany swojego stylu życia. Obecnie nadal prowadzi swoje kanały w social media, zajmuje się tez modelingiem oraz prowadzeniem treningów personalnych.

Od roku 2022 jest także zawodnikiem freak-fightowym związanym z Fame MMA. I choć 3 z 4 stoczonych do tej pory walk skończyły się jego przegranymi to nadal przyciąga uwagę i zainteresowanie kibiców a co za tym idzie nadal jest kontraktowany na kolejne walki.

Pierwsza swoją walkę stoczył w październiku 2022 roku kiedy to na gali Fame MMA 16 przegrał jednogłośnie z Radosławem Paszko. Kolejna walka, i niestety dla samego zawodnika, kolejna przegrana, to występ na Fame MMA 18 przeciwko popularnemu Dariuszowi Kaźmierczukowi. Na Fame MMA 19, we wrześniu tego roku udało się Marconiowi wejść na ścieżkę zwycięstw po pokonaniu Mariusza Słońskiego. Ze ścieżki tej niestety zboczyl wczoraj zagotowując porażkę na gali Fame Reborn z Adrianem „Polakiem” Polańskim.

Dziś przedstawiamy Wam skrót wszystkich jego walk. Zapraszamy do oglądania materiału wideo przygotowanego przez twórcę zaprzyjaźnionego kanały na YT – Dawka Freaków.

Jeżeli interesują Was freak fighty i freak fighterzy to zapraszamy także do przeczytania wpisu i obejrzenia filmiku o Denisie Labrydze – TUTAJ. A to wszystko na kanale partnerskim Dawka Freaków. Bezpośredni link do kanału TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*