Artur Szpilka i jego plany na rok 2023 (WIDEO)

Artur Szpilka
Źródło: KSW

Zaraz po walce na XTB KSW 77 Artur Szpilka udzielił wywiady Super Expressowi. O to co dowiedzieliśmy się dzięki temu o najbliższych planach Artura na nadchodzący rok. Artur miał walczyć na styczniowej gali KSW 78.

Ta walka do skutku nie dojdzie na skutek kontuzji Szpilki i operacji jaka musiał przejść (pisaliśmy o tym TUTAJ) ale teraz wiemy co nieco o tym co może się wydarzyć w 2023 roku z udziałem Artura a przynajmniej, co on chciałby aby się wydarzyło.

Z odpowiedzi na pytanie kiedy można się spodziewać powrotu Artura i jakiejś walki z jego udziałem dowiedzieliśmy się, ze realnie, może być to maj lub czerwiec 2023 roku.

Z Arkadiuszem Wrzoskiem, z którym Szpilka miał się planowo zmierzyć nadal chciałby się skonfrontować, ale jak podkreślił wolałby to zrobić na neutralnym gruncie, czyli nie w mieście z którego pochodzi Wrzosek i nie w mieście lub okolicach miasta, z którego pochodzi Szpilka.
Jeżeli walka miałaby się odbyć na Stadionie Narodowym w Warszawie to Artur wolałby zawalczyć z kimś innym.

Wtedy padło pytanie o ewentualna konfrontacje z Mariuszem Pudzianowskim. Na taka walkę Artur oczywiście jest otwarty. I chyba takie starcie byłoby medialnie najbardziej trafne. Kto nie chciałby zobaczyć Szpilki z Pudzianem w jednej klatce?

Źródło: kanał Koloseum na YT

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*