Carl Froch odpowiada Jake’owi Paul’owi. Ciąg dalszy medialnych zaczepek (WIDEO)

Carl Froch
Foto: Boxing Scene

O tym, ze Carl Froch nazwał Jake’a Paula klaunem oraz o odpowiedzi Jake’a i propozycji dwóch walk wystosowanej kierunku Kobry, pisaliśmy już TUTAJ. Mamy oczywiście ciag dalszy tej historii. W puszczonym w obieg filmiku Carl Froch odpowiada Paulowi na jego propozycje stocznia walki z Andersonem Silva i później walki z nim samym.

„Jake Paul wyzwał mnie w social mediach. Wygląda, ze chce walczyć. Przypominam, jeżeli jeszcze tego nie wiedziałeś, moja ostatnia walka odbyła się na stadionie Wembley przed 80 tysiącami fanów. Nie będę walczył z legenda MMA Andersonem Silvą na twojej gali, na karcie wstępnej. Mam za dużo szacunku dla niego.”

„Tak czy inaczej, ty masz prace do wykonania z Tommym Furym. Jeżeli jakimś cudem uda Ci się pokonać Tommy’ego Fury’ego, wtedy Cie wysłucham. Pogadamy sobie i zobaczmy jakie śmieci znów wypłyną z Twoich ust. Ale to tego momentu, nie wypowiadaj się o mnie jakbyśmy byli w tej samej lidze. Jestem czterokrotnym mistrzem świata… Ty nigdy nie zdobędziesz żadnego z tych pasów… Nie jesteś zawodowym pięściarzem, jesteś występującym klaunem. Wiec niech moje imię zejdzie z twojej gęby aż do momentu gdy coś osiągniesz w tej grze. Osobiście sądzę, ze tej soboty Twoja droga się zakończy. Jeżeli jednak nie, i jeżeli jednak będziesz wystarczająco głupi aby ze mną zawalczyć, to gdy ta pieść wyląduje na Twojej szczęce, to wyśle Cie na pierd… orbitę…”

Coś się nam zdaje, ze to nie koniec a dopiero początek dłuższej gry wstępnej pomiędzy tymi zawodnikami. Będziemy informować o rozwoju wypadków.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*