Brandon Figueroa pokonuje Marka Magsayo + wyniki innych walk + skrót (WIDEO)

Figueroa
Foto: Esther Lin // Showtime

Wczoraj w nocy na gali PBC kibicie otrzymali kilka ciekawych starć. W walce wieczoru Brandon Figueroa (24-1-1, 18 KO) oraz Mark Magsayo (24-2, 16 KO) zmierzyli się o pas WBC interim w kategorii piórkowej. Zwyciężył Brandon Figueroa przez jednogłośną decyzje sędziowska 118-108, 117-109 oraz 117-109.

W innej walce Jose Armando Resendiz (14-1, 10 KO) zastopował Jarretta Hurda (24-3, 16 KO) po dziewiątej rundzie ich 10-rundowej walce w limicie 162 funtów. Resendiz był po prostu bardziej aktywnym i nieustępliwym zawodnikiem i ciągle wywierał presje. Hurd miał wiele swoich momentów, ale Resendiz wygrał walkę ilością wyprowadzonych i doprowadzonych do celu ciosów.

Interesujące starcie pomiędzy 19-letnim prospektem z kategorii średniej Elijah’em Garcią (14-0, 12 KO) a Urugwajczykiem Amilcarem Vidalem (16-1, 12 KO) zakończyło się zwycięstwem przed czasem Garcii w rundzie czwartej. Początek końca przyszedł z prawym ciosem sierpowym za którym nastąpiła lawina innych ciosów, która walkę definitywnie zakończyła.

Poniżej skrót z najważniejszych walk wydarzenia:

Źródło: Showtime

*****************

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*