Agit Kabayel pokonuje przed czasem Agrona Smakici’ego po trzyrundowej wojnie i zwrotach akcji (WIDEO)

Agit Kabayel
Foto: picture alliance/dpa

Agit Kabayel (23-0) na gali w Bochum w Niemczech pokonał przed czasem Agrona Smakiciego (19-2) sam będąc w tarapatach w rundzie drugiej. Tym samym Kabayel po raz drugi został mistrzem Europy wagi ciężkiej. Wcześniej pas EBU należał do niego w latach 2017-2019.

Od samego początku, od pierwszego gongu obaj zawodnicy przeszło do konkretów i wymieniali ciężkie uderzenia. Leworęczny Smakici pokazał ze nie zamierza oddawać pola i pokazał od razu swoje intencje. Dało się zauważyć przewagę szybkości Chorwata. Runda druga to z kolei runda która może kandydować do miana rundy roku. Smakici zranił Kabayela swoimi ciosami na głowę. Lawina ciosów zasypywała Kabayela broniącego się na linach. Zanosiło się na to ze sędzia zaraz uratuje Kabayela stopując walkę. W pewnym momencie po kolejnych ciosach poleciał na liny a sędzia wkroczył do akcji. Smakici podniósł rękę w geście triumfu ale sędzia zaczął liczenie choć Kabayel maty ringu nie dotknął. Walka została wznowiona i Kabayel zaczął nacierać. W pewnym momencie Smakici stracił ochraniacz i walka została na chwile zatrzymana. Po wznowieniu obaj nadal wymieniali ciężkie ciosy aż do gonu kończącego te rundę.

W trzeciej rundzie Smakici wyglądał na wypompowanego. Kabayel pozostawał świeższy. Smakici zadawał ciosy już bardziej na instynkcie i walczył z opuszczonymi rekami. W pewnym momencie cios z prawej reki Kabayela powalił Smakiciego na kolana. Ten wstał ale kolejne ciosy wylądowały na jego głowie i sędzia zdecydował się przerwać pojedynek.

Poniżej nagranie z akcji końcowej oraz pełna walka:

Źródłó: YT Rozklad Jazdy – Sporty Walki

*****************

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*