Fiodor Czerkaszyn sparował z Calebem Plantem i Davidem Morrellem.

Czerkaszyn
Foto: Piotr Duszczyk/Boxingphotos.pl

Fiodor Czerkaszyn (21-0, 13 KO) przebywa aktualnie w Stanach Zjednoczonych gdzie odbywa sesje sparingowe z utytułowanymi i utalentowanymi zawodnikami w okolicach jego dywizji. Na początku miesiąca donosił w mediach społecznościowych o rundach sparingowych z Calebem Plantem (22-1, 13 KO) a dziś poinformował o sparingach z Davidem Morrellem (8-0, 7 KO). Ponadto odbył sesje treningowe z cenionym trenerem Ronnie Shieldsem, z którym swojego czasy trenował także Artur Szpilka. Wszystko to ma wznieść, i tak już bardzo dobry boks Fiodora, na jeszcze wyższy poziom.

Fiodor Czerkaszyn po raz ostatni boksował w listopadzie w USA, kiedy to pokonał przez jednogłośną decyzję Nathaniela Gallimore’a. Data jego kolejnego profesjonalnego występu ma zostać potwierdzona niebawem.

****************

Zakłady bukmacherskie >>> Walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta? Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

1 Trackback / Pingback

  1. Fiodor Czerkaszyn wystąpi na gali Garvonta Davis vs Ryan Garcia 22 kwietnia w Las Vegas? + wywiad (WIDEO) - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*