Gala Top Rank: Teraji vs. Olascuaga / podsumowanie i wyniki gali + skrót (WIDEO)

Teraji
Foto: Top Rank

Za nami gala zorganizowana przez grupę promotorską Top Rank: Teraji vs Olascuaga w Tokio w Japonii. W ramach tego wydarzenie kibicie dostali trzy walki mistrzowskie a na deser debiut w boksie utytułowanego kickboxera Tenshina Nasukwy, tego samego, który jakiś czas temu wziął udział w walce pokazowej z samym Floydem Mayweatherem Jr.

W głównej walce wieczoru, o pasy WBC oraz WBA World w limicie 108 funtów (kategoria junior musza), zmierzyli się Kenshiro Teraji oraz Anthony Olascuaga. Wygrał ten pierwszy przez TKO po ciosie na tułów i później kolejnych wykańczających ciosach. Walka zakończyła się w rundzie 9, 1:58.

W co-main evencie, o pas WBA World w limicie 118 funtów (kategoria kogucia) zmierzyli się Takuma Inoue (brat słynnego Naoyi „Potwora” Inoue) oraz Loborio Solis. Zwyciężył Inoue przez jednogłośną decyzję sędziowską.

Kolejną walką o pas było starcie Jina Sasakiego oraz Keita Obary. Zawodnicy zmierzyli się o WBO Asia Pacyfic w kategorii półśredniej. Walkę wygrał Jin Sasaki nokautując swojego rywala w rundzie 3, 1:13.

Tenshin Nasukawa z kolei, były utytułowany kickboxer, wygrał swoją walkę z Yuki Yonahą poprzez jednogłośny werdykt sędziowski.

Kompletne wyniki gali prezentujemy poniżej.

Wyniki wszystkich walk:

  • Kenshiro Teraji pokonał Anthony’ego Olascuagę przez KO/TKO w rundzie 9, 1:58
  • Takuma Inoue pokonał Liborio Solis przez jedngłośną decyzję
  • Tenshin Nasukawa pokonał Yuki Yonahę przez jedngłośną decyzję
  • Jin Sasaki pokonał Keitę Obarę przez KO/TKO w rundzie 3, 1:13
  • Reiya Abe pokonał Kiko Martineza przez jedngłośną decyzję
  • Taiga Tamegai zremisował z Issei Tanaką

Skrót walki wieczoru:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*