Plotka: Turniej w wadze ciężkiej w składzie: Usyk, Wilder, Fury, Joshua?

Fury
Foto: Kompilacja zdjęć za Boxing Social

Portal Boxing Social opublikował ciekawy wpis i analizę z której wynika ze być może szykowany jest w Arabii Saudyjskiej wielki turniej w wadze ciężkiej, w którym wzięli by udział sami najwięksi. Brzmi to nieprawdopodobnie i póki co to jedynie niepotwierdzone plotki ale niektóre znaki i ostatnie wydarzenia wskazywałyby, że coś może być na rzeczy.

Według dziennikarza TalkSport Simona Jordana Arabia Saudyjska może być gospodarzem takiego przedsięwzięcia. Kto jak kto, ale szejkowie w Arabii Saudyjskiej akurat moja moc aby takie wydarzenia sfinansować. Bogate kraje Bliskiego Wschodu nie od dziś organizują i finansują wielkie wydarzenia sportowe. Wystarczy wspomnieć choćby ostatnia walka Joshua-Usyk czy choćby starcie Jake Paul vs Tommy Fury. W kontekście walki Fury-Usyk, gdy negocjacje jeszcze trwały tez pojawiała się jako lokalizacja Arabia Saudyjska.

Wspomniany Simon Jordan z TalkSport połączył następujące fakty ze sobą i wyciągnął wniosek, ze może coś jest rzeczywiście planowane na końcówkę roku. Po pierwsze Fury i Usyk się nie porozumieli. Po drugie negocjacje Wildera z Andym Ruizem Jr nawet się nie zaczęły bo wygląda jakby Wilder na coś czekał i wzbraniał się przed deklaracjami. Konkretów w każdym razie brak. Po trzecie Anthony Joshua ostatnio stwierdził, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, ze w lipcu nie wystąpi i wróci dopiero w grudniu.

Według plotek w ramach takiego turnieju Fury miałby zmierzyć się w Usykiem a Joshua z Wilderem. Później zwycięzcy tych pojedynków zmierzyli by się ze sobą. Brzmi to pięknie i pewne znaki na niebie i ziemi mógłby wskazywać ze coś jest rzeczywiście na rzeczy ale równie dobrze może to być myślenie życzeniowe i zakrzywianie rzeczywistości. Czas jak zwykle wszystko zweryfikuje.

Więcej informacji na ten temat >>> TUTAJ

1 Trackback / Pingback

  1. Plotka: Zarobki pięściarzy na planowaną na grudzień galę w Arabii Saudyjskiej (Fury / Usyk / Joshua / Wilder) - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*