Gala SCF 5 już 6 października w Kępnie. Poznajcie pierwszych ogłoszonych zawodników

SCF 5

6 października w Kępnie odbędzie się kolejna gala produkcji Solo Combat Federation. Ogłoszono już nawet w mediach społecznościowych pierwszy zawodników, którzy będą mogli na SCF 5 swoje umiejętności zaprezentować. Poniżej prezentujemy, korzystając z materiałów prasowych i informacji zamieszczanych w mediach społecznościowych federacji, informacje na temat już ogłoszonych zawodników.

Bilety na galę do nabycia w KupBilecik.pl. Aby kupić klikajcie TUTAJ.

Daniel Rutkowski

SCF 5

Daniel Rutkowski, to ulubieniec nie tylko lokalnej publiczności, wracający do klatki po krótkiej przerwie, niezwykle utalentowany, perspektywiczny, sympatyczny i pracowity, związany z MMASolo Team Namysłów, którego barwy wiernie i godnie reprezentuje. Swój talent rozwija pod bacznym okiem Grzegorza Szulakowskiego. Ma za sobą udane starty w innych federacjach oraz w mistrzostwach Europy MMA. Popularny „Rutek” do tej pory nie zaznał goryczy porażki i pewnie przed własną publicznością, będzie chciał tę passę podtrzymać.

Maksymilian Bartoszewicki

SCF 5

Maksymilian Bartoszewicki to już prawie weteran SCF, jako że ma za sobą już 4 występy pod banderą federacji. Podczas przygotowań do ostatniej walki, postanowił zmienić kategorię wagową, co jak sam mówi, wyszło mu na dobre, gdyż lepiej się czuje w tym limicie, a efekty mogliśmy obejrzeć w oktagonie. „Skała” bo taki przydomek nosi Maks, sporty walki trenuje od 12 roku życia, jest posiadaczem purpurowego pasa BJJ, obecnie trenuje w KRUK GYM pod okiem Aleksandra Kruka.

Adrian Rak

SCF 5

Adrian Rak, wychowanek MMASolo Team Namysłów gdzie od kilku lat z powodzeniem trenuje MMA pod okiem Grzegorza „SzuLi” Szulakowskiego. Adrian może pochwalić się licznymi sukcesami na zawodach grapplingowych oraz MMA. Jego amatorski rekord to 5-0, a wszystkie walki wygrał w efektowny dla oka sposób, przed czasem. Walka na SCF 5 będzie debiutem Adriana w organizacji.

Arkadiusz Gąsiorkiewicz

SCF 5

Arkadiusz Gąsiorkiewicz, popularny „Rekin” to 27 letni zawodnik, trenujący od 11 lat sztuki walki, obecnie w Rybnicki Ośrodek Walk pod okiem trenera Daniela Obrzuta. W swoim portfolio ma wiele startów na zawodach ALMMA, w chwili obecnej jego zawodowy rekord to (1-1).

1 Trackback / Pingback

  1. SCF 5 – 6.10.2023 – Kolejni nowi zawodnicy. - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*