Cena, studio i nazwiska komentatorów: jak oglądać walkę Usyk vs Dubois na MEGOGO

Usyk vs Dubois

26 sierpnia ukraiński mistrz świata IBF, WBA, WBO, IBO i The Ring w wadze superciężkiej Oleksand Usyk zmierzy się z posiadaczem regularnego tytułu WBA Brytyjczykiem Danielem Dubois. Wieczór bokserski odbędzie się w Tarczyński Arena we Wrocławiu. Główna walka pomiędzy Usyk vs Dubois odbędzie się około godziny 23:00. 

W Polsce walka będzie transmitowana wyłącznie przez MEGOGO. Międzynarodowy serwis streamingowy jest odpowiedzialny za transmisję walki, a także organizację i prowadzenie studia. Transmisja rozpocznie się o godzinie 18:50.

Jak aktywować pakiet i ile to kosztuje?

Wydarzenie będzie można obejrzeć na platformie MEGOGO, aktywując dwutygodniowy abonament próbny za jedyne 14,99 zł dla jednego z dwóch wybranych pakietów:

  • Optymalnego, który dodatkowo posiada kanały premium: Eleven Sports, Disney, Kino Polska oraz kolekcję filmów i kreskówek bez reklam.  
  • oraz Maksymalnego, który oferuje jeszcze  większą kolekcję filmów i kanałów, takich jak: CBS Europa, Canal+ Sport5, czy BBC Earth.

Rejestracja usługi odbywa się przy użyciu numeru telefonu lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Płatności można dokonać kartą kredytową.

Ukraińscy fani będą mogli obejrzeć walkę w Polsce dzięki specjalnemu pakietowi TV & Movies UA na okres próbny za 14,99 zł. Komentator Dmytro Awetisian będzie pracował na osobnej ścieżce dźwiękowej dla ukraińskich widzów.

Walkę będzie można oglądać na żywo na dwóch urządzeniach jednocześnie, w tym na Smart TV, laptopie, tablecie, smartfonie czy dekoderze. Nagranie wydarzenia będzie również później dostępne na platformie MEGOGO. 

Posiadacze aktualnych pakietów nie muszą dokonywać żadnych dodatkowych płatności.

Studio gali Usyk vs Dubois

Studio poprowadzi znany dziennikarz sportowy, komentator i anonser bokserski  Edward Durda, do którego dołączą goście specjalni:

  • Albert Sosnowski –  Były zawodowy mistrz Europy EBU wagi ciężkiej. Challenger do tytułu mistrza świata federacji WBC. 
  • Paweł Skrzecz – stoczył 278 walk z czego przegrał 35 oraz zanotował 4 remisy. Wicemistrz Olimpijski 1980, Wicemistrz Świata 1982, Wicemistrz Europy 1983, czterokrotny Mistrz Polski
  • Leszek Dudek – producent, dziennikarz, influencer marketingu sportowego, przez wiele lat związany z serwisem BOKSER.ORG, autor scenariuszy do gal sportów walki

Komentatorami walki będą: Janusz Pindera – głos boksu, znany dziennikarz, ekspert i komentator. Przez ostatnie trzy dekady komentował ponad 10 tysięcy walk. Komentował walki Ołeksandra Usyka na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 roku, gdzie Ukrainiec zdobył złoty medal.

Walkę skomentuje również dziennikarz sportowy i komentator bokserski Kacper Bartosiak.

Przypominamy, że MEGOGO ma kontrakt z K2 Promotions od 2020 roku i było wyłącznym nadawcą walk Ołeksandra Usyka w 2021 i 2022 roku na Ukrainie.

Szczegółową instrukcję jak obejrzeć galę Usyk vs Dubois na platformie MEGOGO znajdziecie TUTAJ.

___

MEGOGO jest międzynarodowym serwisem streamingowym założonym w 2011 roku w Kijowie. W Polsce użytkownicy mają dostęp do MEGOGO za pośrednictwem polskiej spółki prawnej – MEGOGO.PL Sp. z o.o., która jest zarejestrowana i działa zgodnie z prawem Rzeczypospolitej Polskiej. Obecnie serwis działa w wielu krajach, a część katalogu jest dostępna na całym świecie (z wyjątkiem Rosji i Białorusi)

///

(informacja prasowa MEGOGO)

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. Instrukcja „krok po kroku” jak oglądać walkę Usyk vs Dubois na platformie MEGOGO - Fighter.pl
  2. Usyk vs Dubois / 26 sierpnia 2023 / Wyniki na żywo od godziny 16:30 - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*