Tommy Fury wierzy iż po pokonaniu Paula ten zakończy zawodową karierę bokserską.

Jake Paul
Foto: MVP

Relacja Tommy Fury – Jake Paul ciągle jest napięta.

O tym że dwaj bokserzy nie pałają do siebie sympatią wiadomo już od dawna, konflikt wreszcie zostanie wyjaśniony w ten weekend w Arabii Saudyjskiej podczas bokserskiego pojedynku.

Fury poszedł teraz o krok dalej, twierdząc, że kiedy pokona Paula, YouTuber, który stał się bokserem, nigdy więcej nie będzie boksował.

„Będę zły, będę sfrustrowany na Jake’a Paula, on nie może walczyć” – powiedział Fury w rozmowie z Top Rank. „Kiedy skończę, ten facet już nigdy nie będzie boksował. Jeśli mam jakieś marzenia o zdobyciu tytułu mistrza świata, nie jestem speszony przez Jake’a Paula i zobaczycie to w niedzielną noc. ”

Dodatkowym smaczkiem w tym pojedynku jest fakt iż Tommy Fury ujawnił, że będzie miał Tysona Fury’ego w swoim narożniku (który jest jego bratem).

Stawka jest bardzo wysoka, prócz honoru rodziny „Fury” jest również kwestia tego iż Jake Paul po wygranej nad Tysonem zostanie notowany w rankingu WBC.

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*